ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaKam o víkendu nejen na brunch?

Kam o víkendu nejen na brunch?

Průjezd 32

Jaro je ještě daleko, ale pomalu už začínají venkovní gastro akce. Už jste letos byli na zabíjačce? Nebo dáváte přednost víkendovým brunchům v teple kavárny?

Po roce zase ožije zahrádka U Zajíce v Mikulově. Kluci z Pedra se vytasí s Koleno Burgerem, Cubano sandwichem a polévkou na zahřátí. U vinařství Oříšek podegustujete zase nové vlašáky, sekt a pálenky. Možná vám přijde zatím zima na venkovní akce, ale posedět můžete ve vyhřátém sklepě.

Pokud se chcete schovat radši na celý den někam do tepla, zajeďte si na brunch do dolnokounické kavárny Coffee first. Tentokrát se inspirovali Itálií. Na menu nachystali bruschetty, antipasta sandwich nebo italský slaný koláč. Brunchuje se i v brněnském Komár kafe! Ale s hosty z Veverských Knínic – venkovským bistrem Průjezd 32. Přijďte vyzkoušet jejich signature „hambuchtu“. Jednu podávají plněnou rosickou krkovicí a druhou marinovaným pstruhem.

Zabíjačka i tento víkend bude! V sobotu se do ní pustí Znojemský pivovar. Na jejich Zahrádce vám od rána pod dohledem mistra řezníka připraví zabijačkovou polévku, jitrnice, jelítka, tlačenku, klobásky a škvarky. Chybět nebude čerstvé pivo přímo z pivovaru, punč nebo pivní pálenka na zahřátí.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno