ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaKam vyrazit na Pastrami nebo za autentickou mexickou kuchyní?

Kam vyrazit na Pastrami nebo za autentickou mexickou kuchyní?

Fredys bistro

Jižní Morava není jen o víně. Za poslední roky otevřela spousta zajímavých konceptů, kde ochutnáte kuchyně z celého světa! Víte, kam na nejlepší pastrami nebo za autentickou mexickou kuchyní?

V Kyjovském pivovaru celý víkend ochutnáte speciality z USA. Bez hot dogů, žeber, cibulových kroužků nebo burgerů by to nebylo pravé americké menu. Nebudou chybět ani donuty. Ještě váháte? Koukněte zde, co všechno si v pivovaru na víkend nachystali.

Láká vás latinská Amerika? Naplánujte si výlet do břeclavského bistra Fredy’s. Spolumajitel Fredy pochází z Guatemaly, takže autenticita na vás dýchne nejen z použitých ingrediencí, ale i interiéru a celkové atmosféry. Určitě vyzkoušejte i nějaký z tradičních drinků.

Víte odkud pochází pastrami? Asi se vám spojí s Amerikou, ale pravdou je, že původně pochází z Rumunska. Za luxusním pastrami nemusíte nikam daleko. Kluci z Coucou jezdí se svým truckem po Brněnsku už několik let. A za tu dobu jejich street food vyladili k dokonalosti.

Za italským pečivem si zajeďte do Mikulova. V bistru KUK přímo na náměstí pečou každý den čerstvé sladké i slané pečivo. RAF house servíruje zase britskou kuchyni. Takže na Fish & Chips vyražte do Ivančic.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno