ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaKam za sváteční gastronomií?

Kam za sváteční gastronomií?

sváteční gastro akce

Sváteční brunch nebo párty ve stylu mexických oslav Día de los Muertos? Na jižní Moravě se o prodlouženém víkendu nudit nebudete.

Kam zajít na Halloweenskou párty?
V sobotu máte hned dvě možnosti! Zajeďte si do Veselí nad Moravou do Kafé v kině. Nezapomeňte se ale přepnout do párty módu, protože na akci zahrají i DJs a kavárna se přemění v bar s tematickými halloween drinky. Nebo se nalaďte do mexických tradic a vychutnejte si živou rytmickou latinsko-americkou hudbu Mariachi, skvělé mexické jídlo a pití na Panelce v Lulči při oslavě mrtvých Día de los Muertos.

Sváteční brunch
Kavárna Coffee first z Dolních Kounic si pro svůj historicky první brunch vybrala právě páteční svátek. Vaření si nechte na jiný den a vyražte na něco dobrého. Neodoláte ničemu sladkému? Zastavte se na sváteční vafli do boskovického Kakabu. Nebo to vezměte z jiného konce a zajeďte si do židlochovické Bystré Židle na to nejlepší pastrami v regionu od CouCou. Než se pustíte do jejich vyhlášeného Reuben sendviče, vyšlápněte si na Akátovou věž.

A dál?
Na víno? To vás pošleme do mikulovského Korku na Turné Krále vín 2022. První republikou se inspirovali při tvorbě víkendového menu ve znojemské ReZtauraci a vymazlené zvěřinové menu si přichystali ve vinařství SPIELBERG. Gastro zážitek spojte i s výletem – vydejte se třeba do nedalekých Ždánic do Vrbasova muzea.

 

 

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno