ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaVidea vítězů Gourmet Jižní Morava 2021 i nové začátky…

Videa vítězů Gourmet Jižní Morava 2021 i nové začátky…

Gourmet jižní Morava

...aneb když jedou dva ročníky současně 🙂

S přicházející letní sezónou přibývá v kraji nadšených výletníků a milovníků jídla. Za pár týdnů budou podniky praskat ve švech! A my? Věnujeme čas loňským Gourmetům a už rozbíháme přípravy ročníku 2022.

Každý rok to začíná nominacemi podniků od Vás do pěti kategorií – restaurace, bistra, kavárny, víno a pivo. Mezitím se poohlížíme po hodnotitelích – odbornících ve svém řemeslu. Ještě před létem je pozveme k nám na jižní Moravu, aby začala hodnotící foodie tour! Naplánovat a zrealizovat cesty, dát dokupy všechna hodnocení a utřídit si myšlenky zabere pár týdnů. Na konci však budeme znát všechny, kteří postoupí do nového gastro průvodce. Koncem září proběhne slavnostní vyhlášení, kde se potkají všichni zástupci podniků. Tím to zdaleka nekončí!

V březnu jsme posbírali kompars o deseti lidech (a jednom psovi) a přizvali k sobě videomakera Lukáše Matochu s fotografem Adamem Klimovičem a vyrazili za vítězi na jižní Moravu! A jak to dopadlo? Podívejte se sami. Vznikla krátká videa a nespočet skvělých fotek nejen do naší jihomoravské fotobanky, ale taky pro samotné Gourmety.

Tip na tento týden? Ten máme taky! Zastavte se o víkendu na Sonnentor, kde připravili speciální program na Den matek. Čeká vás nejen exkurze do výroby čajů… Tentokrát si na event přizvali i pár dalších projektů z okolí – třeba vegetariánské bistro z Mikulova.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno