ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaOkénka opět v pohotovosti

Okénka opět v pohotovosti

Kávu do kelímku, oběd do krabičky nebo víno až domů. Podporujte své oblíbené podniky, objednejte si něco dobrého a nechte stres za dveřmi. Přehledně v naší mapě teď zjistíte, kteří gastro bojovníci se jen tak nevzdávají.

 

Nikoho z nás by nenapadlo, že mapa bude znovu tolik potřebná. Denně ji pro Vás aktualizujeme, tentokrát i s brněnskou gastroscénou. Táhneme přece za jeden provaz! Na mapě najdete kavárny, cukrárny, restaurace, bistra, vinařství, vinotéky i pivovary, které aktuálně nabízejí buď prodej s sebou či možnost rozvozu.*

„Všichni pro Vás chystají to nejlepší, stačí si jen vybrat.“

Nahlédněte do mapy a udělejte (si) radost. Zaslouží si naši podporu.

Chybí vám v mapě vaše oblíbené okénko? Napište nám na mail gourmet@ccrjm.cz nebo přes Instagram @tastymoravia a spolu to napravíme.

Podmínka uvedení provozovny do mapy je přitom jediná. Krátce sepište informace o stále fungujících gastro službách, otevírací době spolu s odkazem na nabídku podniku a rádi rozsvítíme v mapě další gastrookénko.

#spolutozvladneme

 

________________
* Upozorňujeme, že kvalita gastro služeb u uvedených podniků nepodléhá vždy odbornému posouzení dle pravidel projektu „Gourmet Jižní Morava“. Pro odlišení – u osvědčených podniků je v mapě navíc připsán dovětek „Gourmet JIŽNÍ MORAVA / BRNO DOPORUČUJE“.  Tato mapa slouží výhradně jako nouzová pomoc jihomoravským gastro podnikům bez rozdílu, kterou si žádá současná situace spojená s lockdownem. Po jeho skončení se komunikace projektu Gourmet Jižní Morava navrátí k původnímu účelu.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno