Zajímavé kávové drinky včetně CBD kapek do kávy

ikona scroll
Kavárny a cukrárny Café Hostina

Café Hostina

Interiér s espritem pařížských kaváren plus překrásný dvůr. Bude vám tu ukrutně dobře. Baristé jsou hračičky, nebojí se kávou mixnout cokoli, latté art povyšují na opravdové umění. A ty dorty jako od maminky… oči přechází, pusa je v nebi. No, zkuste odolat. Kavárna s velkým K, hostina s velkým H.

ikona uvozovky

Originální nabídka káv zrcadlí, jak jim tu na výběru i přípravě záleží. Dezerty vysoké kvality s designovými prvky, parádní kolekce nápojů od nealko po lokální vína. Obsluha úžasná, zahrada přenádherná.

Detail podniku

ikona hodiny

Otevřeno

ikona pin

Adresa

Nám. Svobody 3
Valtice

Tipy na aktivity v okolí

Kraj hojnosti pro gourmety, milovníky zámků, historie a přírody. Přímo ve Valticích se v horkém létě zchlaďte stylově degustačně v podzemí v působivém labyrintu středověkých vinných sklepů.

 

Cestovatele po stopách historie nadchne Lednicko-valtický areál. Na rekordně malém území stojí zámek Valtice, Lednice i drobné stavby jako kolonáda na Reistně, kde potěšíte chodidla na okružní Stezce bosou nohou! Milovníci fauny a flóry (nebo pikniků) prozkoumají pěšky nebo na lodi nekonečný zámecký park Lednice.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno