Pro milovníky alternativních kávových nápojů

ikona scroll
Kavárny a cukrárny Kafé v kině

Kafé v kině

Přes den kavárna, večer bar. Místo setkávání, ať máte chuť na kulturu nebo něco lahodného. Servírují vlastní dobroty jako obědové polévky a lokální jako pivo z Velického Bombarďáku, pálenky z Kuželova White Carpathians Distillery, sýry i vína, na je mlýnku nejčastěji La Boheme Cafe a Coffeespot.

ikona uvozovky

Autentický prostor v historické části kina (kino sedačky, na stěnách citace filmových hlášek). Podnik akcentuje i slanou nabídku a zajímavé míchané drinky. Tady to žíje přes den i večer!

Detail podniku

ikona hodiny

Otevřeno

ikona pin

Adresa

Náměstí Míru 666
Veselí nad Moravou

Tipy na aktivity v okolí

Strážnický skanzen ukazuje živý folklor, expozice seznamují nejen se způsobem života lidu na Slovácku.

Máte slabost pro větrné mlýny? Zajeďte do Bukovan. Místní mlýn má bonusově zážitkový areál. Nabízí rozhlednu, jízdu na koních, lukostřelbu, minigolf, cestu českých panovníků… Nebo se projeďte šlapací drezínou v Ratíškovicích, pro děti to bude zážitek!

Raději zámky? Pak se vydejte do Milotic. Barokní stavba nabízí kromě prohlídek také krásné zahrady, dravce či půjčovnu dobových kostýmů. A víte, která krajina je jednou z nejfotogeničtějších v ČR? Okolí Kyjova. Moravské Toskánsko mu říkají. Užijte si výhledy na kole nebo s foťákem v ruce.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno