Příjemné snoubení chutí

ikona scroll
Restaurace Restaurace & Hotel U Kašny

Restaurace & Hotel U Kašny

Šéfkuchař a majitel v jedné osobě. A na surovinách i přípravě jídla si dává záležet. Asi proto se dá z restaurace koukat do kuchyně přímo do pánviček. Pochutnají si fandové steaků i lehkých jídel. Středomořské menu působivé. A atmosféra? Tady lze zažít moravskou pohostinnost na jedna.

ikona uvozovky

V dobrém slova smyslu „stará poctivá škola“ – v péči o hosta, prvotřídní čerstvosti, kvalitní kuchyni, tradici. Zahrádka sice malá, zato útulná.

Detail podniku

ikona hodiny

Otevřeno

Po zavřeno
Út 11:00-15:00
St-Čt 11:00-19:00
Pá-So 11:00-21:00
Ne 11:00 – 16:00

ikona pin

Adresa

Městečko 54
664 61 Rajhrad

Tipy na aktivity v okolí

Rajhrad je od Brna, co by kamenem dohodil. Ale když už jste tady, neprchejte hned do moravské metropole. Vydejte se do místního benediktinského kláštera. Sám o sobě působivý a také je domovem památníku písemnictví. Knihy tady nejsou nuda! Plus pořádají průběžně krásné výstavy. Mimo Brno, přesto v dosahu, navštivte hrad Veveří. Děti si užijí běhání po parádních kulisách hradu a vy ochutnávku v hradní vinotéce. A protože je Veveří hned u přehrady, můžete nasednout na parník.

Kdo by do Brna přece jen chtěl kvůli vile Tugendhat a kvůli návalu zájemců se tam nedostal, máme tip. O kousek dál (tentokrát opravdu co by kamenem dohodil) navštivte vilu Löw-Beer!

Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno