Pohostinnost nade vše

ikona scroll
Restaurace Restaurace & Hotel U Kašny

Restaurace & Hotel U Kašny

Šéfkuchař a majitel v jedné osobě. A na surovinách i přípravě jídla si dává záležet. Asi proto se dá z restaurace koukat do kuchyně přímo do pánviček. Pochutnají si fandové steaků i lehkých jídel. Středomořské menu mají působivé. A atmosféra? Tady lze zažít moravskou pohostinnost na jedna.


ikona uvozovky

Perfektně zvládnutá středomořská kuchyně, čerstvá a pestrá zelenina, skvěle ochucená polévka a závěrečná palačinka s povidly a mákem - skvost!

Detail podniku

ikona hodiny

Otevřeno

St - So 11:00 - 22:00
Ne 11:00 - 17:00

ikona pin

Adresa

Městečko 54
664 61 Rajhrad

Tipy na aktivity v okolí

Rajhrad je od Brna, co by kamenem dohodil. Ale když už jste tady, neprchejte hned do moravské metropole. Vydejte se do místního benediktinského kláštera. Sám o sobě působivý a také je domovem památníku písemnictví. Knihy tady nejsou nuda! Plus pořádají průběžně krásné výstavy. Mimo Brno, přesto v dosahu, navštivte hrad Veveří. Děti si užijí běhání po parádních kulisách hradu a vy ochutnávku v hradní vinotéce. A protože je Veveří hned u přehrady, můžete nasednout na parník.

Kdo by do Brna přece jen chtěl kvůli vile Tugendhat a kvůli návalu zájemců se tam nedostal, máme tip. O kousek dál (tentokrát opravdu co by kamenem dohodil) navštivte vilu Löw-Beer!

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
katalog ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno