ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaPOP-UP Mutant Fast Food u Pedra

POP-UP Mutant Fast Food u Pedra

Pedro street food x Mutant fast food

Další víkend, další pop-up. Sobotní hostovačka v mikulovském bistru Pedro sahá až za hranice jižní Moravy. Přijede totiž legendární foodtruck z Ostravy – Mutant Fast Food.

Legenda mezi Foodtrucky

Po roce opakují kluci z Pedra pop-up s ostravským Mutant fastfoodem. Kdejaký gastro milovník v tomto food trucku jedl. Pokud jste cestu do Ostravy zatím neměli, v sobotu ochutnáte jejich vyhlášený street food v mikulovském bistru. Začíná se v 11:30. Doporučujeme vyplnit i formulář, ať máte svoji porci jistou. Ale nebojte, několik porcí bude i navíc.

Na co se můžete těšit?

Tacos de bírria – mexická regionální specialita (stát Jalisco), 12h marinované hovězí, pečené papriky Ancho, Guajillo a Poblano se spoustou koření následně pečené s masem dalších 12h, z výpeku se vytvoří consomé, maso se roztrhá a zapeče se sýrem do tortil (quesatacos), do consomé se následně namáčí tortily

Lanzhou – polévka z čínského hlavního města nudlí Lanzhou. Silně kořeněná, pikantní nudlovka s hovězím masem připraveným metodou sous vide, dlouhá pšeničná nudle, koriandr, cibulka, bílá ředkev, chilli olej

Slyšíte o Mutantovi poprvé?

Mutant Fast Food je jeden z prvních a jeden z největších foodtrucků v Česku. Od bramborových spirál si vydělali na první gril, pak přes hotdogy a burgery s trhaným šli k tomu, co si vařili doma a bavilo je nejvíce. Pho a curry. Foodtruck s nejobsáhleším sortimentem, který dělá streetfood od A do Z. Autentické Mexiko a Asie, jindy zase Maroko a naprosto zběsilé fúze a komba různých chutí a jídel. Část jejich práce se odehrává v trucku, část zase v „laboratoři“,  kde si sami tvoří modifikované suroviny (fermenty, octy, oleje, aminopasty, atd.).

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno