ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaSváteční brunch i víkendové gastro akce

Sváteční brunch i víkendové gastro akce

PRAŽÍRNA KYJOV

Tento týden se to zajímavými akcemi jen hemží! Už víte, kam zajdete na sváteční brunch nebo jakou gastro akci navštívíte o víkendu?

Do boskovického Kakabu si na snídani zajdete běžně, na svátek 28. září chystají ale speciální brunch. Takže odložte doma vařečku a vydejte se na výlet do Boskovic. Co můžete ochutnat? Třeba trhané krůtí maso s medovou hořčicí na chlebu Brno, veganskou dýňovou polévku nebo rýžovou kaši s fíky a ořechy. Je toho samozřejmě mnohem víc! Včetně jejich vyhlášených dortíků.

Pokud patříte mezi kávové milovníky, tak to jste možná už někdy byli na kávovém cuppingu. Jeden takový workshop plánuje na neděli i kavárna Pražírna z Kyjova. Jak jinak než s jejich vlastní kávou, kterou pojmenovali Zrna. Informace k registraci najdete zde.

Už jste to slyšeli? Ve Fredy’s bistru otvírají nově i o sobotách. A tu první oslaví ve velkém. Zahraje mexická folková kapela Mariachis Espuelas a celá akce bude v duchu mexického svátku Dia de los muertos (den mrtvých), ale i amerického Halloweenu. Takže nahoďte kostýmy a hurá na tacos!

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno