ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaVelikonoce na jižní Moravě

Velikonoce na jižní Moravě

Sonberk

Velikonoce jsou za rohem! A s nimi i prodloužený víkend, který vybízí k výletování po rozkvetlé jižní Moravě.

Velikonoce na Sonberku

Ve vinařství Sonberk se určitě nudit nebudete! Každý den na vás čeká trochu jiný program. Na Velký pátek omrkněte vinařství i s řízenou degustací, v sobotu ochutnejte speciality z místního food trucku a v neděli s sebou vezměte děti. Nachystaný bude totiž dětský program ve vinohradu s pomlázkou, opékání špekáčků nebo soutěž.

A kam dál?

Spousta podniků se rozhodla, že na velikonoční svátky neotevře. A tak si raději předem zkontrolujte, jakou má vaše oblíbená kavárna nebo bistro otvírací dobu. I tak jsme ale našli pár míst, kam vyrazit o víkendu za gastronomií, a ještě k tomu ochutnat velikonoční speciály.

Na zelený čtvrtek, zelený drink. V kyjovském Yalla baru protahují dnešní otvíračku až do půlnoci. Zajděte si na speciální bazalkový Gin Basil Smash, který provoní celý bar. U Škrobáků vsadili na jarní klasiku. Medvědí česnek a kopřivy. Tyhle rostlinky se podepisují v celé jejich víkendové nabídce. Chcete si ozvláštnit pondělí? Zastavte se na 5chodové sváteční menu v Restaurantu Essens. Okolí zámečku Chateau de Frontiere se už bude krásně zelenat.

Všem přejeme krásné Velikonoce! 🐣

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno