ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaKam zajet o víkendu za gastronomií?

Kam zajet o víkendu za gastronomií?

Gastro akce únor

Jižní Morava se pomalu probouzí ze zimního spánku. V sobotu už se dočkáme první venkovní akce a svou sezónu zahájí i Dvorek Bořetice. Je na co se těšit!

Po zimním spánku se probouzí bořetická kavárna Dvorek, která obhájila své prvenství z roku 2019 v kategorii kaváren. Zastavte se na prvotřídní kávu a dort.

V sobotu pořádá venkovní akci Pedro společně s Coffee barem Vinice a vinařstvím Orisek. Bistro je do konce února zavřené, Pedro přijede do Mikulova se svým food truckem. Najdete je ve vnitrobloku U Zajíce.

V jedovnickém Surfbaru připravují od začátku roku speciální menu. Na tento víkend padla thajská kuchyně! Znáte typickou polévku Tom Kha Khai? Nebo jste někdy vyzkoušeli pravé thajské zelené Curry?

Víkendový speciál si opět připravilo i vinařství Piálek a Jäger. Budou burgery! Těšit se můžete nejen na klasiku, ale i burger z lososa nebo verzi pro vegetariány. Opravdovou peckou bude Wagyu burger z japonského býka.

Pokud jste milovníky piva a chtěli jste se podívat do kyjovského pivovaru, ale máte to z ruky, o víkendu stačí přijet do Šlapanic. Město pořádá farmářské trhy se zabíjačkou a hostovat zde bude zrovna tento vyhlášený pivovar ze Slovácka.

Zůstaneme u piva! A koncert k tomu! V břeclavském pivovaru Frankies. Místní kapela Late Bloomers představí svou autorskou tvorbu. Přijďte podpořit břeclavskou kulturu.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno