ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaNa burger nebo japonskou kuchyni?

Na burger nebo japonskou kuchyni?

Prostě burger

Druhý květnový víkend je před námi. Zajeďte si na zbrusu nové burger menu! Nebo dáte přednost japonské kuchyni?

Šéfkuchař Marek Hora na Humpolce
V Tišnovské Humpolce pořádají pravidelně gurmánské večery s šéfkuchaři. Tentokrát na Moravu zavítá šéfkuchař Marek Hora z pražské restautrace YAMATO, a připraví japonské speciality. Na menu najdete třeba mušle sv. Jakuba s citrusovým miso, chřest se žloutkovou omáčkou, pečená kachní prsa s misem z medvědího česneku a mnoho dalších lahůdek. Přijďte si vychutnat jedinečnou chuť Japonska do Tišnova!

Hudební večery v Burgr’s club
V lednické restauraci Burgr’s club to žije od pondělí do neděle! Skoro každý večer zde pořádají eventy – od cestovatelských přednášek, přes kvízy až po hudební večery. Tento pátek se těšte na večer s Patrikem Ozzy Zatloukalem. A věřte nám, že spojení hudby a skvělých burgerů se vždycky postará o skvělý večer.

Kobliha Brno v Karmě
Tento víkend na jeden den otevře Kobliha Brno koblihárnu v břeclavské Karmě! Přijďte ochutnat jejich květnové menu, a užijte si víkendovou atmosféru na jižní Moravě. Nezapomeňte, že koblihy budou k dostání jen do vyprodání! Tak si v sobotu pospěšte – začíná se už v 10:00.

Speciální menu v Prostě burger
Kyjovské bistro Prostě Burger chystá na víkend speciální menu! Těšte se na nové vyladěné burgery – Kimchi Burger a Cheesy Strips Burger. Který je váš favorit?

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno