ÚvodAktuality Gourmet Jižní Morava(Nejen) do vinařství Válka po Svratce!

(Nejen) do vinařství Válka po Svratce!

Bystrá židle

Léto je už skoro tady, a tak ani Jižní Morava nespí! Vydáte se o víkendu na degustaci vín po řece Svratce nebo vezmete své chuťové pohárky na výlet na gastro festival do Miroslavi?

Za jídlem

Nedělní brunch v židlochovickém bistru Bystrá Židle je opět tady! Můžete si dopřát pohodový start dne a vychutnat si třeba lívance s javorovým sirupem nebo french toast s mascarpone krémem. Nezapomeňte si rezervovat své místo.

Už v sobotu započne tour letního gastro Festivalu plného chutí! Začínáme v Miroslavi u Znojma. Ochutnáte spoustu regionálních produktů a osobně poznáte lokální pěstitele. Nebude chybět ani gastro show, koncerty a doprovodný program.

Na víno

Připojte se k nezapomenutelné noční prohlídce Znojmem, kde ochutnáte (nejen) špičková vína. Městem vás provede certifikovaný průvodce a sommelier, ale malou zastávku si uděláte i před kavárnou BALANCE coffee & wine, kde vyzkoušíte vzorek filtrované kávy.

Do vinařství Válka po Svratce! Tak vezměte loď s sebou a připlujte do místní zátoky ochutnat výborné víno. Nebojte, celý program nebude jen na vodě. Po degustaci se všichni přesunou do vinařství Válka a bude se pokračovat grilovačkou za doprovodu živé hudby. Přijďte si užít skvělou atmosféru!

Na pivo

Tentokrát tu máme tip i pro ty, kteří víno radši vymění za něco jiného! Tento víkend se konají slavnosti Znojemského piva. Přijďte si vychutnat místní pivo, gastronomické speciality a poslechnout skvělou hudbu na třech scénách. Vstup je zdarma!

Pivovar Vorkloster plánuje na víkend grilovací párty ke Dni otců. Připraveny jsou speciality z grilu i prohlídky pivovaru. Zastavte se a užijte si  den s rodinou plný dobrého jídla a piva!

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno