ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaSlavnosti mandloní a vína 2024

Slavnosti mandloní a vína 2024

Slavnosti mandloní

Znáte to - neustále hledáte nové zážitky po celém světě, dokud si neuvědomíte, že sami máte za humny poklad, o kterém by se měl svět dozvědět. Pro Hustopeče jsou tímto pokladem nejen skvělá vína, ale i mandloně, jejichž pěstování má v Hustopečích dlouhou historii. A kde jinde ochutnat ty nejlepší mandlové produkty, než v srdci největšího mandloňového sadu ve střední Evropě?

Víkend v Hustopečích patří Slavnostem mandloní a vína! Stromy v sadě jsou sice v plném květu už teď, ale třeba nějaký ten růžový lístek vydrží i na víkend 22.–24. března. Třídenní program plný mandlových specialit nabízí i spoustu dalších zážitků. Těšte se na cooking show, soutěž jedlíků, otevřené sklepy, a jako zakončení koncert Anety Langerové!

Dukelské náměstí se v sobotu promění v jednu velkou gastro zónu! Místní restaurace a bistra zde představí svá speciální mandlová menu! Ze stánku restaurace Amande, kterou najdete i v Gourmetu, ochutnáte třeba anglický roastbeef s kváskovým mandlovým chlebem a remuládou z kořenové zeleniny, trhané vepřové s mandlovým crumblem nebo mandlové tiramisu s espresso sirupem.

Nenechte si ujít tuto nezapomenutelnou událost plnou chutí a zážitků! Vidíme se v Hustopečích.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno