ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaVelikonoční speciál

Velikonoční speciál

Velikonoce Jižní Morava

Jihomoravské podniky připravily tematická velikonoční menu a speciály. Kam zamíří vaše kroky?

Trávíte Velikonoce s rodinou?

Na Sonberku bude o program postaráno od pátku až do pondělí! Každý den na vás počká malé občerstvení k vínu od místních dodavatelů. V sobotu zahrají Lin & Will a o velikonočním pondělí vezměte děti s sebou a vydejte se hledat čokoládová vajíčka, která ve vinici schoval sonberský velikonoční zajíček.

V KUK bistru napečou velikonoční perníčky a zajíčky z lineckého. V bistru Ježek u cesty se této klasiky drží taky. Zastavte se za nimi už ve středu na velikonoční jarmark.

Chystáte se s přáteli na výlet?

Odstartujte ho dobrým obědem! Speciální menu si přichystal mikulovský Pedro Streetfood. Můžete se těšit na Burger s krůtím prsem sous vide a medvědím česnekem. V Cutter’s budou servírovat „Irčan burger“ a hot dog s baby špenátem a bylinkovou mayo. Mrkněte i na tematické menu Bukovanského mlýnu, jaroslavické Picérky, vinařství Piálek & Jäger a pivovaru Bítov.

Slavíte tento svátek ve dvou?

Páteční večer si zajděte na řízenou degustaci do vinařství Volařík, kterou vás provede enolog Ondřej Tichý. Z velikonočního pondělí si udělejte netradiční den a objevte, to co vaše chuťové pohárky ještě nezažily během 5 chodového degustačního menu v Essens.

 

 

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno