ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaČervnové vyletněné gastro eventy

Červnové vyletněné gastro eventy

Marináda

Léto už je ve vzduchu! A kde jinde si ho užít než se skleničkou vína v ruce, na kavárenské zahrádce nebo degustací piva na pivním festivalu?

Všichni milovníci piva, pozor! Znojmo v sobotu ožije pivními slavnostmi, které má letos poprvé v režii Znojemský pivovar. Těšte se na bohatý hudební program, soutěže, spoustu dobrého jídla a více než 18 druhů piv.

Pivo raději vyměníte za víno? Tak to nesmíte chybět v sobotu v Nosislavi. Už tradiční akce Vinařství Válka po Svratce je po roce tady! Splavte kus řeky Svratky a užijte si degustaci vína s občerstvením v posledním přírodním meandru řeky. Poté se přesunete do vinařství, kde na vás čeká další skvělé víno, speciality z grilu a živá hudba. Vinařský dvůr bude otevřen od 10 do 20 hodin, takže i pokud nepřijedete lodí, můžete si užít den plný vína a zábavy.

Bistro a kavárna Karma slaví 5. narozeniny! Na sobotu tak připravili oslavu ve stylu „Old money“. Ráno a dopoledne se můžete těšit na brunch a pastry od Dezertiny. Odpoledne začne party s neapolskou pizzou a burgery od brněnského Būchecku. Winedogz vás „opijí“ skvělým moravským vínem, a Ondra Hostina namíchá ty nejlepší drinky.

Máte volnou neděli? Na to máme jasnou odpověď: Sunday Window Chill v domě U Hodináře! Přijďte si užít pohodové odpoledne v Mikulově. Zahraje DJ Chocolatic, o víno se postará vinařství Plenér, otevře obchůdek Jarrygstore s lokální tvorbou, a v kavárně 48°16° café bar si můžete dopřát kávu, drinky a další dobroty.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno