ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaV červnu? Za vínem!

V červnu? Za vínem!

Prohlídky Znojma

Tento víkend je na jižní Moravě opravdu z čeho vybírat. Ať už máte rádi víno, historii, nebo hudbu, určitě si najdete event přesně pro sebe!

Noční prohlídka Znojma s ochutnávkou vín
Chcete poznat Znojmo z trochu jiného úhlu? Zkuste noční prohlídku s ochutnávkou vín! Během 90-120 minut si projdete město s průvodcem a ochutnáte šest skvělých vín pod vedením zkušeného sommeliera. K tomu nebude chybět ani drobné občerstvení a filtrovaná káva z BALANCE coffee & wine.

Baraque dokořán
Už jste při svých výletech po jižní Moravě nakoukli do vinařství Baraque? O víkendu máte příležitost. Velkopavlovické vinařství v sobotu pořádá den otevřených dveří a lahví! Přijďte ochutnat kompletní sortiment vín, seznámit se s novinkami a užít si odpoledne plné (nejen) vína a zábavy. Pokud chcete nahlédnout trochu pod pokličku vinařství, využijte exkurze do výroby. A večer ještě chvíli zůstaňte na hudební program.

Letní piknik na Sonberku
Co může být lepšího než piknik ve vinařství s výhledem na Pálavu? V Sonberku vám připraví piknikové koše plné lahůdek jako je trhané maso, paštika nebo křupavý chléb z Bořetic. K tomu samozřejmě nebude chybět ani láhev vína dle vašeho výběru. Vyražte sem o víkendu na romantický výlet ve dvou nebo pohodové setkání s přáteli. Piknik mezi vinohrady za to stojí!

Paprsky
Přijďte načerpat letní energii na „Paprsky“ ve vinařství Lahofer! Svěží víno, skvělé prostředí a DJ, který se postará o jedinečnou atmosféru. Tahle akce vás rozhodně naladí na přicházející léto.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno