ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaOd burgerů po michelinské degustační menu!

Od burgerů po michelinské degustační menu!

Pedro streetfood

Na jižní Moravě ochutnáte všechno – od burgerů po michelinské degustační menu. Alespoň tento víkend!

Degustační podvečer Kyjovského pivovaru
Do Hodějic u Slavkova přijede v sobotu večer Kyjovský pivovar i se svými šesti pivními vzorky včetně medového speciálu Vilíka a kyselé Mata Hari. O degustaci se postará přímo majitel Tomáš Machalínek, který bude povídat také o provozu jeho pivovaru, hotelu a restaurace. K pivu patří samozřejmě i dobré jídlo! Přijďte prožít večer plný piva, přátel a dobré nálady!

Degustační večeře s Romanem Paulusem
I takové gastro hvězdy potkáte na eventech po jižní Moravě! Do vinařství Spielberg přijede šéfkuchař Roman Paulus a představí originální jídla z typických francouzských surovin. Na menu se objeví jeho vlastní recepty i ty, které se naučil ve své kuchařské praxi v nejlepších francouzských restauracích, a taky ty, které prezentoval v michelinské restauraci hotelu ALCRON v Praze. Degustace je už obsazená, ale sledujte další zajímavé eventy od vinařství Spielberg!

Víkend u Pedra
Po zimní pauze se vrací Pedro a jeho foodtruck na náměstí v Lednici! Přijďte v sobotu ochutnat oblíbené hamburgery a hranolky na hovězím loji. Pedro vás bude čekat na openingu osobně. Nezapomeňte, že má v Mikulově také bistro, kde v neděli chystá brunch! Od 9 do 15 hodin si pochutnáte na foccacii s burratou, parmezánových waflích s kuřetem a dalších speciálech.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno