ÚvodAktuality Gourmet Jižní MoravaOchutnejte Brno s Gourmetem

Ochutnejte Brno s Gourmetem

Gourmet Brno - Brožura

V Brně se již čtvrtým rokem schází odborníci, novináři a influenceři z Česka a blízkého zahraničí, a inkognito hodnotí vybrané podniky.

Posuzují především chutě, atmosféru, prostředí a personál s ohledem na očekávání turistů. S letošním průvodcem brněnskou gastro scénou se můžete vydat do nejlépe hodnocených restaurací, bister, kaváren, cukráren, vináren, pivnic a barů i na luxusní „fine dining“ večeři.

Výběr podniků je dvojkolový. Nejprve gastroasociace a osobnosti z oboru nominují zařízení, kde se podle nich dobře jí a pije. Opakující se jména postupují do finále, kde je vyzkouší vždy trojice hodnotitelů. Jde o odborníky, novináře nebo influencery z Česka i blízkého zahraničí a podmínkou je, že nesmí být profesně spojeni s Brnem, aby se vyloučila tendenční hodnocení.

Aktuální průvodce je organizován tak, že jmenuje nejlépe hodnocený podnik. Mezi ostatními úspěšnými, kteří získali více než 70%, však už nedělá rozdíly. Komisaři posuzovali především chutě, atmosféru, prostředí a personál, a to se zvláštním zřetelem na úhel pohledu turistů. Názory na hodnocení se mohou lišit, i tak nezbývá než 50 brněnským a 36 jihomoravským podnikům, které se v letošním ročníku umístily, gratulovat.

Chystáte se na návštěvu Brna? Průvodce brněnskou gastronomií se bude jistě hodit.

Gourmet Brno - Brožura 

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno