Perfektní, zde není co vytknout!

ikona scroll
Kavárny a cukrárny Pražírna Kyjov

Pražírna Kyjov

Kavárna nebo bar? Je to na vás, říkají bratři kavárníci. Stačí, když oceníte správně připravenou prvotřídní kávu, dobré pivo, víno. Nebo dezert lahodný oku i jazyku. K tomu všemu totiž patří pohoda. A tu zde najdete. V multifunkčním prostoru (nejen) pro milovníky kávy. Tady je prostě dobře.

 

ikona uvozovky

Vlastní pražená káva značky Zrna, kde maskotem je srna, velká pestrost technik přípravy. Tady lidem věříte, že to nemají jen napsané na tabuli. Úsměv, znalosti a pohoda z personálu srší.

Detail podniku

ikona hodiny

Otevřeno

Po-Čt 11:00 - 19:00
Pá-So 10:00-22:00
Ne 13:00 - 19:00

ikona pin

Adresa

Komenského 1407/14
697 01 Kyjov

Tipy na aktivity v okolí

Máte slabost pro větrné mlýny? Zajeďte do Bukovan. Místní mlýn má bonusově zážitkový areál. Nabízí rozhlednu, jízdu na koních, lukostřelbu, minigolf, cestu českých panovníků… Nebo se projeďte šlapací drezínou v Ratíškovicích, pro děti to bude zážitek!

Raději zámky? Pak se vydejte do Milotic. Barokní stavba nabízí kromě prohlídek také krásné zahrady, dravce či půjčovnu dobových kostýmů. A víte, která krajina je jednou z nejfotogeničtějších v ČR? Okolí Kyjova. Moravské Toskánsko mu říkají. Užijte si výhledy na kole nebo s foťákem v ruce.

Katalog Gourmet

Průvodce po úžasných restauracích, bistrech, kavárnách, vinařstvích a vinotékách, pivnicích a pivovarech jižní Moravy!

Ke stažení
katalog ke stažení
Copyright Centrála cestovního ruchu Jižní Morava, z.s.p.o.

Projekt realizován dle konceptu Gourmet Brno® , jehož autorem je TIC Brno